Summer - break into full

Recreation

В період міжсезоння змінено графік роботи SPA- комплексу

Outdoor pool overlooking the Goverla and Petros

Kolyba - real Hutsul cuisine

Chans in the Gorgan - healing "Carpathian jacuzzi"Напівлюкс "Покращений"

Rating:

Готель «Горгани» пропонує номери категорії «напівлюкс - покращений» для комфортного відпочинку в горах. Напівлюкс у котеджі – це компактний одно кімнатний номер з усіма вигодами у двохповерховому дерев’яному будиночку, в якому ви зможете з задоволенням провести свій відпочинок в мальовничих Карпатах.

SeasonWorkdays, UAHWeekends, UAH
TOTAL: UAH

Кожен такий номер – це зосередження всього необхідного для комфортного відпочинку у поєднанні з маленькими бонусами, які недоступні у номерах класу стандарт. Що ж у них таких особливих?

Почнемо із загальної кімнати. Тут, як і в будь-якому іншому номері, розташоване двоспальне ліжко, 2 тумбочки і дерев'яна шафа. Також є телевізор, вже підключений до супутникового телебачення. На відміну від більш дешевих апартаментів є наявність невеликого холодильника.

Санвузол нічим особливо не відрізняється від своїх побратимів в інших котеджах у Карпатах. Тут розташована душова кабіна, є весь необхідний набір для особистої гігієни та фен, який, безперечно, порадує вашу дружину.

Кожна кімната обладнана балконом, з якого можна цілодобово милуватися красою.

Так що якщо ви хочете відпочити з великим комфортом, то варто зупинитися на варіанті «люкс». Для сімейних пар та великих компаній ми рекомендуємо котедж у Карпатах.

Best offer

see all offers
Junior SuiteJunior SuiteJunior Suite

Junior Suite

Gorgany Mountain Resort offers 20 (DBL) Delux rooms.

Double/Twin RoomDouble/Twin RoomDouble/Twin Room

Double/Twin Room

Gorgany Mountain Resort offers 20 “Standard” rooms with all the mandatory necessities for your comfortable stay in the Carpathians. “Standard” room offers such amenities as satellite TV, etc.

Напівлюкс "Покращений"Напівлюкс "Покращений"Напівлюкс "Покращений"

Напівлюкс "Покращений"

Готель «Горгани» пропонує номери категорії «напівлюкс - покращений» для комфортного відпочинку в горах. Напівлюкс у котеджі – це компактний одно кімнатний номер з усіма вигодами у двохповерховому дерев’яному будиночку, в якому ви зможете з задоволенням провести свій відпочинок в мальовничих Карпатах.

ChaletChaletChalet

Chalet

Now you can relax in a close group of friends. Our brand new chalet has 3 double bedrooms (private bath in each), kitchen, large living room with large stone fireplace, and spacious balconies ...
Duplex SuiteDuplex SuiteDuplex Suite

Duplex Suite

Gorgany Mountain Resort offers 1 «VIP» room. It is a two-level apartment style room, includes one single and one double bedroom, a living room, and a dining room. Also includes a refrigerator and ...
SuiteSuiteSuite

Suite

Gorgany Mountain Resort offers 3 “Suite” rooms in our hotel for recreation in the Carpathian mountain region.

Comfort Triple RoomComfort Triple RoomComfort Triple Room

Comfort Triple Room

Gorgany Mountain Resort offers 7 comfortable 2-person rooms category “Delux+” for an unforgettable vacation in the Carpathian Mountains.

Comfort Double RoomComfort Double RoomComfort Double Room

Comfort Double Room

Gorgany Mountain Resort offers 10 comfortable 2-person rooms category “Delux+” for an unforgettable vacation in the Carpathian Mountains.