Незабутні свята в Gorgany Hotel & Spa

Бронювання на Новий рік відкрито!

Gorgany Hotel & Spa - літо круглий рік!

Осінь - чудовий період для відпочинку в Готель Горгани

Чани в Горганах - цілюще "карпатське джакузі"

Новий рік в Карпатах

5 листопада 2021
Новий рік в Карпатах

Новий рік в Карпатах багато з нас починають планувати задовго до грудня місяця. Вже тоді ми в передчутті свята обдумуємо всі деталі і з нетерпінням чекаємо ніч, яку ми любимо з дитинства.

Карпати прекрасні в будь-який час року і відпочинок тут - справжня насолода завжди. Але взимку вони особливо шикарні. Покриті покривалом снігу, іскристими під променями негостинного зимового сонця, вершини ваблять нас до себе, не даючи спокою весь рік. Провівши Новий Рік в Карпатах одного разу, людина ніколи не зможе проміняти цей куточок Землі ні на один інший курорт.

Ну а для того, щоб споглядання зимовими красотами пройшло для вас в найбільш комфортній обстановці, то варто зупинити свій вибір на курорті Яблуниця і Gorgany Hotel & Spa. Приїхавши сюди, ви потрапите в справжню чарівну казку під назвою «Новий Рік в Карпатах», прощатися з якою ви навряд чи захочете навіть по завершенню свят.

Наш готель радий кожному відвідувачеві в будь-який час. Ну а якщо ви вирішите, що Новий Рік в Карпатах 2022 повинен пройти саме у нас, то отримаєте масу позитивних емоцій, відзначите відповідно до народних українських традицій свято і зарядитесь враженнями до літньої відпустки, як мінімум.

Новорічна ніч у нас - це, в першу чергу, розважальна програма та застілля для туристів будь-якого віку. Наші кухарі-професіонали приготують незвичайні святкові страви, як європейської, так і нашої національної і гуцульської кухні. Ви зможете оцінити все те, що побажаєте, і, повірте, не будете розчаровані.

Якщо ви молоді душею і тілом, то вам напевно захочеться провести ніч на Новий Рік в Карпатах в більш активній формі. І тоді вам варто відвідати дискотеку в Карпатах. Професійні ді-джеї виконають не тільки сучасну клубну музику, але і порадують вас новорічними піснями, як естрадними, так і з різних тематичних фільмів.

Ну і, звичайно, Новий Рік в Карпатах не обійдеться без шоу-програми для людей будь-якого віку. Ви з задоволенням будете веселитися всю ніч, беручи участь у веселих конкурсах або просто пасивно спостерігаючи зі сторони.

Так що вже зараз треба замислитися над тим, щоб Новий Рік в Карпатах пройшов на найвищому рівні. А для цього варто зупинити свій вибір на Gorgany Hotel & Spa в Яблуниці, який створив всі умови для відмінної зустрічі 2022 року. Залишилося тільки забронювати місця і приїхати. Поспішайте, інакше, свято пройде без вас!

Для великих компаній ми пропонуємо котедж в Карпатах!