-20 % на проживання до 31.05

одна доба-15% Дві доби - 20% Три доби-25% від 4 діб - 30%

Знижка для ЗСУ

Сучасний SPA-комплекс

Відкрий басейн з видом на Говерлу та Петрос

Колиба — справжня гуцульська кухня

Чани в Горганах — цілюще "карпатське джакузі"

Заправка для електрокарів в Горганах!

Колиба-ресторан в «Gorgany resort & SPA»

Колиба – ресторан по-гуцульськи

Якщо ви раптом побажаєте зануритися по-справжньому у світ традицій Західної України, то не забудьте відвідати колибу.

Уже при вході ви начебто перенесетесь на пару століть тому завдяки особливому оформленню інтер'єру. Атмосфера старовинного українського дому тут відтворена максимально наближено, завдяки чому ресторан-колиба вигідно виділяється на тлі інших закладів подібного роду.

Варто також звернути увагу на особливі місцеві страви, які в інших місцевостях ви не зустрінете. Йдеться про гуцульську кухню, лідируючі позиції в якій займають карпатські гриби, квашенина і бануш з бринзою.

Крім страв, приготованих професійними кухарями, є можливість насолодитися і тими, що ви приготуєте самостійно на мангалі, які розташовані в альтанках по всій території комплексу.

Коли ви віддаєте перевагу перед звичайним рестораном колибі, Карпати відкриваються перед вами у всій красі традицій і обрядів народу, який здавна живе тут.

Відвідайте колибу та знайте смак справжніх гуцульських страв.

Правила відвідування ресторан-колиби «Gorgany resort & SPA» 

Ми бажаємо, щоб Ваш відпочинок у ресторан-колибі «Gorgany resort & SPA»  був комфортний і затишний, для цього просимо ознайомитися з правилами відвідування, які є обов’язковими для всіх гостей.

Відвідуючи ресторан-колибу, Ви погоджуєтесь з нашими умовами і приймаєте правила, зазначені нижче.

 • - Графік роботи – щодня з 9:00-22:00, сніданки – 9:00-11:00.
 • - Бронювання столу, більше ніж на 8 осіб, відбувається у формі попереднього замовлення, відповідно до якого слід сплатити 50% (передоплата) від загальної суми замовлення, не пізніше, ніж за 24 години до часу бронювання (початку заходу). Бронювання можна зробити у адміністратора або за номером телефону : +38 (097) 135 12 18
 •  
 • - Адміністрація не несе відповідальності за залишені без нагляду, забуті, загублені речі та особисті цінності.
 • - Адміністрація закладу не несе відповідальності за шкоду, пов’язану з погіршенням здоров’я, якщо гість має медичні протипоказання, або алергію, про які він не повідомив на початку замовлення.

У колибі забороняється:

 • - Приносити з собою і вживати будь-які продукти харчування, алкогольні та безалкогольні напої.
 • - Перебування з тваринами.
 • - Палити у непризначених для цього місцях.
 • - Заходити в службові приміщення.
 • - Перебування у верхньому, робочому, пляжному одязі і службовій формі (за винятком форменого одягу співробітників правоохоронних органів, військовослужбовців, державних цивільних службовців), з великогабаритними речами, а також в неохайному, рваному або брудному одязі і взутті, що можуть забруднити предмети інтер’єру або речі відвідувачів закладу.
 • - Робити шкоду майну даного закладу.
 • - Сідати за столики до інших гостей без запрошення.
 • - Порушувати громадський порядок і спокій інших відвідувачів.
 • - Нешанобливо ставитися до співробітників і гостей ресторану, вживати в спілкуванні з персоналом та гостями образливі висловлювання, нецензурну лайку.

Ми робимо все можливе, щоб наші гості відчували себе комфортно – з цією метою, а також в інтересах Вашої безпеки просимо Вас дотримуватися правил поведінки в ресторан-колибі «Gorgany resort & SPA».